Izvanškolske aktivnosti naših učenika

Šk. god. 2022./2023.

Moramo se pohvaliti i izvanškolskim uspjesima naših učenika. Na Europskom otvorenom prvenstvu karatea IKO Matsushima Kyokushinkaikan organizacije, održanom 12. i 13. svibnja 2023. u Santa Susanni u Barceloni, naš učenik Alen Ćosić, osvojio je 1. mjesto u katama juniora. Čestitamo Alenu! Slike: copyright - facebook Vladimir Sekelj.

Šk.god. 2018./2019.

Naš učenik Irvin Sokol, 2.E razred, sudjelovao je na Europskom kupu u Pragu, Češka. Njegova ekipa je između 6 ekipa osvojila 2.mjesto! Čestitamo!

Slike u prilogu.

Šk.god. 2016./2017.

Naš učenik Matija Stubičar, 2.C razred, sudjelovao je na Svjetskom prvenstvo u hokeju na ledu U20 u Estoniji, u Tallinnu od 11.12. do 17.12. 2016.godine.

Bio je član hrvatske reprezentacije, slike ekipe pogledajte u nastavku.

klik na sliku za veću sliku!

Šk.god. 2015./2016.

Naš učenik 3.B razreda, Borna Kamber, vrijedno sudjeluje u aktivnostima DVD-a Prečko. Dobrovoljnim vatrogastvom se bavi već tri godine. DVD Prečko ima 46 operativnih članova. Na sljedećim slikama možete pogledati određene pokazne i tehničke vježbe.

Sport izvan škole

Šk.god. 2015./2016.

Ponos naše škole je i učenik Matei Potočki, iz 3.A razreda. Matei trenira baseball u klubu BSK Medvednica.
Klub je osvojio 3. mjesto na Europskom prvenstvu. Time se kvalificirao na svjetsko prvenstvo, koje će se održati u Americi, Michigan, u srpnju 2016.g.
Također su osvojili 1.mjesto na juniorskom prvenstvu u baseballu 16., 17. i 18.10.2015.g. u Zagrebu.
Naš Matei Potočki proglašen je za najboljeg igrača Hrvatske u baseballu do 18 godina (MVP).

Češka, Most  - Europsko prvenstvo u Softballu

Šk. god. 2013./2014.

Naš učenik David Lincender, osvojio je 1. mjesto na juniorskom Prvenstvu Hrvatske u boksu.

ČESTITAMO!!

Učenik naše škole, Antun Glasnović 3.B, koji je reprezentativac Hrvatske u hrvanju, osvojio je prvo mjesto na 1. Prvenstvu Mediterana u hrvanju koje je održano u Kanjiži (Srbiji) od 10. do 12.6.2014.

Milenijska fotografija

2. svibnja 2013. god. učenici naše škole su sudjelovali u snimanju Milenijske fotografije na Bundeku povodom "100 godina šegrta Hlapića" a dvojica naših učenika 1E razreda Antonio Kolenc i Dominik Brunčić s djecom iz vrtića Sunčana posadili su Drvo mira.

Milenijska fotorgrafija.pdf

Dobrovoljno davanje krvi

10.5.2013. u povodu Dana crvenog križa u Gradskoj vijećnici održana je svečanost prvog darivanja krvi na kojoj je učenik Ivan Kozić iz 2A primio priznanje u ime svih učenika.

Kao i prijašnjih godina učenici naše škole sudjelovali su u akciji dobrovoljnog davanja krvi. Akcija se održala 29.11.2012. i 8.4.2013. na Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

U akciji je sudjelovalo 20-tak punoljetnih učenika, a krv su mogli dati sljedeću učenici:

Tomislav Berišić (oba puta)

Hrvoje Lukić (oba puta)

Dario Mareković (oba puta)

Bruno Kopun

Ivan Kozić

Luka Rajić

Zahvaljujemo se svim učenicima na sudjelovanju u ovoj plemenitoj akciji i pozivamo sve buduće punoljetne učenike da se jave u Zavod za transfuziju, Petrova 3. Sve informacije o budućim akcijama davanja krvi možete naći na njihovoj Web stranici.

Natjecanje Crvenog križa

Na općinskom natjecanju ekipa mladih Crvenog križa, učenika zagrebačkih srednjih škola,

16.3.2013. sudjelovali su: Karlo Goričanec, Luka Šprajc, Trpimir Štefanek i Dario Petrović

i mentor prof. Ivica Levak.

Crveni kriz - priznanje.pdf