preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored zvona

SMJENA SAMO UJUTRO:
1.  8:00 -   8:45
2.  8:50 -   9:35
3.  9:40 - 10:25
4.  10:55 - 11:40
5.  11:45 - 12:30
6.  12:35 - 13:15
7.  13:20 - 14:00

Dokumenti

Obavijest!
Ovjere kopija svjedodžbi
(za nastavak školovanja)

škola nije ovlaštena vršiti,
te se iste obavljaju kod javnog bilježnika!



Slike maturanata u godišnjaku maturanata!


Djelatnici škole

Ravnatelj:

Josip Rodin, prof.

Tajnica:

Marijana Balić-Letinčić, upr. pravnik

Stručna služba:

Nada Janković, prof. pedagogije

Zdenka Rožman Đekanović, prof. pedagogije

Borka Prodić, mag. edukacijske rehabilitacije

Anamarija Cavrić, mag. bibliotekarstva

Administrator:

Vedrana Gilić

Računovođa:

Ante Fofić

Nastavnici općeobrazovnih predmeta:

Tibor Bali, prof. fizike

Petra Bartolić, prof. engleskog jezika

Jasminka Bunić, prof. matematike

Barbara Crnčan, prof. hrvatskog jezika (zamjena)

Nikolina Čokor, prof. povijesti

Damir Čugura, dipl. teolog

Lana Deraković Rakas, prof. geografije

Spomenka Galić, prof. matematike

Tamara Jesenović, prof. TZK

Ivica Levak, prof. TZK

Silvija Martić, prof. engleskog jezika

Irena Novak, prof. kemije i biologije

Danijela Soldo, prof. njemačkog jezika

Orijana Torbašinović, prof. hrvatskog jezika

Vlado Valenta, prof. hrvatskog jezika

Sunčana Ružić, prof. dipl. kroatolog i dipl. sociolog (na porodiljnom)

Suzana Zelenčić, mag. teologije

Josipa Zelić, prof.politike i gosp. (zamjena)

Nastavnici stručnih predmeta:

Ivica Bukal, dipl. ing. strojarstva

Dario Haramustek, dipl. ing. strojarstva

Vasko Hrkić, dipl. ing. strojarstva

Ana Knežević, mag.strojarstva

Josip Očko, dipl. ing. strojarstva

Tomislav Petričević, dipl. ing. strojarstva

Darko Sušac, dipl. ing. strojarstva

Mladen Stipančić, dipl. ing. strojarstva

Voditelji prakse:

Darko Sušac, dipl. ing. strojarstva - voditelj praktične nastave u školi

Renato Alinčić, ing. građevinarstva - voditelj praktične nastave izvan škole

Stručni učitelji:

Toma Džolan

Ivan Pavlinić

Dragutin Anđelo

Dario Keser

Tehničko osoblje:

Mara Džolan, spremačica

Božica Preksavec, spremačica

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Renato Alinčić
  • Marijana Balić-Letinčić
  • Petra Bartolić
  • Nenad Begić
  • Ivica Bukal
  • Jasminka Bunić
  • RUŽICA Divković Sever
  • Dinko Dominko
  • Mara Džolan
  • Toma Džolan
  • Spomenka Galić
  • Goran Gilić
  • Vedrana Gilić
  • Mirjana Grubišić
  • Dario Haramustek
  • Damir Hrg
  • Vasko Hrkić
  • Nada Janković
  • Ivica Levak
  • Ivan Lisjak
  • Mihovil Majstorović
  • Silvija Martić
  • Matija Mravec
  • Josip Očko
  • Ante Palac
  • Ivan Pavlinić
  • Marijan Pintarić
  • Božica Preksavec
  • Josip Rodin
  • Zdenka Rožman Đekanović
  • Sunčana Ružić
  • Danijela Soldo
  • Darko Sušac
  • Orijana Torbašinović
  • Vlado Valenta
  • Mato Vidaković
  • Suzana Zelenčić
  • Mirica Čizmar-Matković
  • Damir Čugura
 

Najbolji smo!

  


Projekti
 
           
Projekt : IMprove COmpetences1
Dublin, Irska - 04.01.-19.01. 2018.
Toulouse, Francuska, 23.3.-7.4.2019.

PROJEKT "Pismenost za sadašnjost i budućnost"
prosinac 2017.-prosinac 2019.
Projekt "Kultura turizma"
siječanj 2017.-svibanj 2017.

       

PROJEKT "Employability through renewable energy"
Frankfurt, Njemačka 14.4.-29.4.2016
Braga, Portugal 16.4.-1.5.2016 
Güssing, Austrija 23.5.-27.5.2016.
Projekt "Unaprjeđenje obrazovanja odraslih temeljeno na inovativnom pristupu ‑ UHI Škotska“
Škotska 18.-24.4.2016.

Projekt Poduzetništvo i obrtništvo je IN
Zagreb, 11. 12. 2015.

     
PROJEKT „INSTALLER+“
Frankfurt, Njemačka
15.3-28.3. i 17.5.-30.5.2015.

      
PROJEKT „SKILL+PRACTICE“
Frankfurt, Njemačka
Padova, Italija
16.11.-6.12.2014.

Projekt „INNOvative methods and practice in VET – INNOVET“
Helsinki, Finska
18.-24. 5. 2014.

Leipzig, Njemačka
9.3. - 5.4.2014.

Praksa

Licencirane tvrtke za naukovanje po zanimanjima (JMO)

Za zanimanja koja nemaju oznaku "JMO" (jedinstveni model obrazovanja), praksa se može obavljati i u nelicenciranim tvrtkama!


Zanimanja- programi
Strojarski tehničar  (4 god.) NOVO!
 
Instalater kućnih instalacija "JMO"
 
Instalater grijanja i klimatizacije "C"
 
Plinoinstalater "JMO"
 
Vodoinstalater "JMO"
 
Rukovatelj samohodnim građ. strojevima "B"
 
Bravar "JMO"
 
Limar "JMO"
 
Za pregledavanje sadržaja programa klikni na program!

Natjecanja
Održano XVII. državno natjecanje učenika plinoinstalatera
20. travnja 2018.
 
Održano XIX. Međužupanijsko natjecanje učenika instalatera grijanja i klimatizacije i vodoinstalatera
 23. veljače 2018.
Priloženi dokumenti:
Bilten PL 2018.pdf
Bilten GV 2018.pdf


Informiranje

Službenik za informiranje Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija je Josip Rodin, prof.


Škole partneri

Korisni linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 4. 2013.

Ukupno: 898855
Danas: 34




preskoči na navigaciju