Raspored zvona po učionicama nalazi se desno!

Dnevnik aktivnosti za 1. grupu u Frankfurtu SVE SLIKE

• 15.4.2016. Sve ide po planu. Znaju kako i gdje trebaju doći. Kišica je padala do 10,30, sada je sunce. Navečer cemo poslati slike od danas. Od 5,45 ih pratimo sa lunch paketima na praksu.
  • 16.4.2016. 5 učenika radi i danas. Vratit će se do 12 sati. Otišli su u 6. Pada kiša. Kada se skupimo idemo u shopping i obilazak, danas je prilika. Pozdrav svima.
  • 17.4.2016. Danas razgledavamo grad, imamo profesionalnog vodiča. Hrana je dobra, svi su dobro. Pozdrav svima.
  • 18.4.2016. Učenici na praksi punom parom, odlaze s lunch paketima, neki od 5.45 do 16h s putom i pauzom. Pozdrav svima.
  • 19. do 22. 4.2016. Svi su zdravi i željni znanja. Vrijedno rade. Kupujemo u Lidlu, Reweu, Aldiju i Normi. Surađujemo s KWD - organizacijskim centrom, gosp. Šušek i gđa. Čučković Natalia nam pomažu i organiziraju boravak u Frankfurtu. Poslije prakse se odmaramo igrajući stolni tenis.
  • 23. i 24.4.2016. Odmor od prakse koristimo za čitanje novina na engleskom i njemačkom jeziku, dok profesori ispunjavaju dokumentaciju i vode račune. Ručak smo imali na Eintracht trening terenima, a tamo je također bila i grupa iz Graditeljske škole. Bili smo i na bazenima, a putovali smo i U-bahnom. Pozdrav svima.
  • 26.4.2016. Još dva dana prakse. Čestitali smo prof. Bukalu rođendan, uz prigodan poklon. Danas su svi učenici predali obrtnicima i suradnicima male poklone u znak sjećanja na nas i potvrdili najvažniji ugovor o uspješno provedenoj praksi. Pozdrav povratniku ravn. Rodinu i cijelom kolektivu!
  • 28.4.2016. Još jedan dan prakse! Sređujemo domove i dokumentaciju. Pripreme za povratak u petak, slijećemo u 22.15h u Zagreb.
  • 29.4.2016. Sretno stigli u Zagreb u 22.20h!

FRANKFURT-prezentacija 2016.ppt