preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored zvona

SMJENA SAMO UJUTRO:
1.  8:00 -   8:45
2.  8:50 -   9:35
3.  9:40 - 10:25
4.  10:55 - 11:40
5.  11:45 - 12:30
6.  12:35 - 13:15
7.  13:20 - 14:00

Dokumenti

Obavijest!
Ovjere kopija svjedodžbi
(za nastavak školovanja)

škola nije ovlaštena vršiti,
te se iste obavljaju kod javnog bilježnika!



Slike maturanata u godišnjaku maturanata!


Izvannastavne aktivnosti
Izvannastavne aktivnosti 2012/2013.

Prvenstvo škole u stolnom tenisu

Nakon razigravanja po razredima, pobjednici 1., 2. i 3. razreda ušli su u finale.

Nakon finalnih borbi prvak škole u stolnom tenisu je Antonio Bencetić 1. D.

 

Prvenstvo škole u malom nogometu

Nakon razigravanja po razredima, pobjednički razredi igrali su u finalu.

Nakon finalnih  utakmica prvaci škole u malom nogometu je 3.C razred u sastavu: Ivan Čović, Mihael Kovačec, Domagoj Badanjak.

Izvanškolske aktivnosti 2012/2013.

Atletika

- sveukupni rezultati:

na prvenstvu Zagreba u atletici naša škola je ostvarila 31. mjesto od 39 škola koje su sudjelovale.

- po disciplinama:

100 sprint - Luka Šprajc 49. mjesto od 53 natjecatelja

skok u dalj - Matija Kulić 31. mjesto, Mario Kedmenec 45. mjesto od 51. natjecatelja

bacanje kugle - Marko Hrastov 41. mjesto od 57 natjecatelja

trčanje na 1000 metara - Ivan Kulaš 20. mjesto, Luka Filipović 27. mjesto od 54 natjecatelja

 

Stolni tenis

Na prvenstvu Zagreba u stolnom tenisu učenici Luka Šavorić, Kristijan Pavlić, Bruno Kopun i Ivan Mance diskvalificirani su jer su  došli bez identifikacijskih iskaznica.

 

Mali nogomet (Futsal)

Na prvenstvu Zagreba naša škola je izgubila od Veterinarske škole 4:3 i ispali iz daljnjeg natjecanja.

Za školu su nastupili: Marko Gajšak, Bruno Kopun, Kristijan Pavlić, Mateo Tomašević i Mario Vidak.

 

Kros sportskih novosti

Na natjecanju srednjih škola u krosu na jezeru Bundek 21.4.2013. naši su učenici ostvarili sljedeće rezultate:

17. mjesto Luka Filipović

66. mjesto Adis Korlat

79. mjesto Vladimir Sekula

84. mjesto Josip Kelbasa

98. mjesto Robert Nanić Katić

99. mjesto Petar Hudić

100. mjesto Sulejman Užičanin

od 100 natjecatelja.

 

Izvanškolske aktivnosti 2011/2012.

PRVENSTVO ŠKOLE U STOLNOM TENISU

Nakon finalnih borbi postignuti su rezultati:

1.        Mihael Hulec

2.        Luka Šavorić

3.        Marko Hrastov

 

NATJECANJE SREDNJIH ŠKOLA GRADA ZAGREBA U STOLNOM TENISU

Za školu su nastupili:

Ivan Kljajić (3.e)

Luka Šavorić (2.b)

Mihael Hulec (2.c)

Rezultati:

ŽZMS-Vrapče – Šmimk Sveti Duh                2:3

Sportska gimnazija  – Šmimk Sveti Duh         5:0

… i ispali iz daljnjeg natjecanja!

 

ŠKOLSKA EKIPA U ATLETICI

Bruno Milošić

Zvonko Topić

Bruno Buzjak

Alan Mitrović

Matej Tolić

Marcel Tomić

Ivan Jurić

Dario Vekić

 

bacanje kugle

bacanje kugle

100 m

100 m

1000 m

1000 m

400 m

400 m

UKUPNI POREDAK ZA MLADIĆE:         31. mjesto

 

EVROPSKO PRVENSTVO 2012. U PIKADU, ANTALYA

Matija Gazibara, učenik 1.a razreda, osvojio je zlato u konkurenciji juniora do 18 godina starosti.

Matija je član zagrebačkog Pikado kluba Gornji Stenjevec, a prije pikada 8 je godina trenirao rukomet u CO Zagrebu.

Osim što je europski prvak, Matija je i prvak Hrvatske za 2012. godinu.

Raspored sati

 

Najbolji smo!

  

 


Zanimanja- programi
Strojarski tehničar  (4 god.) NOVO!
 
Instalater kućnih instalacija "JMO"
 
Instalater grijanja i klimatizacije "JMO"
 
Plinoinstalater "JMO"
 
Vodoinstalater "JMO"
 
Rukovatelj samohodnim građ. strojevima "B"
 
Bravar "C"
 
Za pregledavanje sadržaja programa klikni na program!

Projekti
 
           
Projekt : IMprove COmpetences1
Dublin, Irska - 04.01.-19.01. 2019.
Toulouse, Francuska, 23.3.-7.4.2019.

PROJEKT "Pismenost za sadašnjost i budućnost"
prosinac 2017.-prosinac 2019.
Projekt "Kultura turizma"
siječanj 2017.-svibanj 2017.

       

PROJEKT "Employability through renewable energy"
Frankfurt, Njemačka 14.4.-29.4.2016
Braga, Portugal 16.4.-1.5.2016 
Güssing, Austrija 23.5.-27.5.2016.
Projekt "Unaprjeđenje obrazovanja odraslih temeljeno na inovativnom pristupu ‑ UHI Škotska“
Škotska 18.-24.4.2016.

Projekt Poduzetništvo i obrtništvo je IN
Zagreb, 11. 12. 2015.

     
PROJEKT „INSTALLER+“
Frankfurt, Njemačka
15.3-28.3. i 17.5.-30.5.2015.

      
PROJEKT „SKILL+PRACTICE“
Frankfurt, Njemačka
Padova, Italija
16.11.-6.12.2014.

Projekt „INNOvative methods and practice in VET – INNOVET“
Helsinki, Finska
18.-24. 5. 2014.

Leipzig, Njemačka
9.3. - 5.4.2014.

Praksa

Licencirane tvrtke za naukovanje po zanimanjima (JMO)

Za zanimanja koja nemaju oznaku "JMO" (jedinstveni model obrazovanja), praksa se može obavljati i u nelicenciranim tvrtkama!


Natjecanja
Međužupanijska natjecanja učenika - disciplina Kućne instalacije
Industrijsko obrtnička škola Nova Gradiška
Obrtna tehnička škola Split
Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb
22. veljače 2019.

Informiranje

Službenik za informiranje Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija je Josip Rodin, prof.


Škole partneri

Korisni linkovi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 4. 2013.

Ukupno: 928253
Danas: 4




preskoči na navigaciju