Izvanučionička nastava

Izvanučionička nastava u tvrtki Hansgrohe

21.4.2015. učenici 3.A i 3.E razreda (instalateri kućnih instalacija i vodoinstalateri) u pratnji prof. Darija Haramusteka, dipl.ing. posjetili su tvrtku Hansgrohe u Zagrebu. U sklopu izvanučioničke nastave planirane kurikulumom, učenici su se upoznali s primjenom novih tehnologija, materijala i načina montaže.

Izvanučionička nastava u tvrtki GEBERIT

16., 19.  i 20.2.2015. učenici 3.A i 3.C razreda (učenici instalateri kućnih instalacija i vodoinstalateri) posjetili su, u sklopu izvanučioničke nastave planirane kurikulumom, tvrtku Geberit. Tamo su se upoznali s primjenom novih tehnologija, materijala i načina montaže

Izvanučionička nastava na Gornjem gradu Vijest ima dokument u privitku

U petak, 20.02.2015. učenici 1.A, 1.C i 1.D razreda posjetili su u okviru izvanučioničke nastave povijesti Gornji grad. Učenici su imali prilike obići znamenitosti Gornjeg grada, te se prisjetili povijesti Zagreba.4

Izvanučionička nastava u tvrtki Feroterm

27.5.2014.  učenici 2.B razreda u pratnji stručnih učitelja M. Majstorovića i T. Džolana posjetili su tvrtku Feroterm gdje su upoznati s najsuvremenijim tehnologijama grijanja, naročito dizalicama topline i obnovljivim izvorima energije. Nastava se izvodila kroz aktivnu prezentaciju i vježbe u skladu s školskim kurikulumom.

Izvanučionička nastava u tvrtki Veissmann

9.5.2014. učenici 2.A razreda s prof. R. Alinčićem u pratnji posjetili su  tvrtku Viessmann gdje su upoznati s najsuvremenijom plinskom tehnologijom  i proizvodima ove tvrtke. Nastava se izvodila kroz aktivnu prezentaciju i vježbe u skladu s školskim kurikulumom.

Izvanučionička nastava u tvrtki Hansgrohe

8.4.2014. učenici 3.A razreda posjetili su edukacijski centar tvrtke Hansgrohe gdje su upoznati s najsuvremenijim tehnologijama  i proizvodima ove tvrtke. Nastava se izvodila kroz aktivnu prezentaciju i vježbe u skladu s školskim kurikulumom. Učenici su dobili popratnu literaturu i materijale pomoću kojih će stečeno znanje primjenjivati u svakodnevnom radu.

Izvanučionička nastava u tvrtki Bosch

Dana 21.2.2014. učenici 3.B razreda (u pratnji prof. Begića i prof. Alinčića) su prema planu školskog kurikuluma, a u sklopu izvanučioničke nastave, posjetili tvrtku Bosch. Tamo su u teorijskom i praktičnom pogledu dobili nova saznanja o razvoju toplinske tehnike, prvenstveno bojlera za centralno grijanje i izmjenjivača topline.

Izvanučionička nastava u tvrtki Geberit

Dane 28. i 29.1.2014učenici 3.A razreda (učenici instalateri kućnih instalacija i vodoinstalateri) posjetili su, u sklopu izvanučioničke nastave planirane kurikulumom, tvrtku Geberit. Tamo su se upoznali s primjenom novih tehnologija, materijala i načina montaže.